Děti o svém otci

"Můj tatínek byl ten nejlepší otec, jakého si vůbec můžete představit..."

Paris (2009)

 

 

„Byl to ten nejlepší otec, jakého kdo může mít. Vychoval nás správným způsobem a není nic, kvůli čemu bychom na to mohli zapomenout.“ 

„Je mi jasný fakt, že jsem měl velmi šťastné dětství. Vím ale, že je tu mnoho těch, kteří ho neměli tak dobré.“

"U všeho, co dělám, se snažím stavět na tom, co dělal můj otec. Také se snažím pomáhat a měnit některé věci, tak, jako to dělal on.“

Prince Michael (2012, 2013)

 

 

"Pokoušel se nás vychovávat tak, abychom nevěděly, kdo je, ale to se moc nedařilo. Mám pocit, jako že nikdo nechápe, jak dobrý otec to byl."

"Řekla bych, že to byl ten úplně nejlepší kuchař. Byl to prostě normální táta, až na to, že on byl nejlepší táta. Dělal ten nejlepší francouzský toast na světě. Dělal nejlepší snídaně na světě." 

Paris (2010)

 

„Jsi tak skvělý táta. Děkuji Bohu za to, že jsi můj táta.“

"Jaká jsou tvoje oblíbená písmena, tati?? Moje jsou G jako God ( Bůh) a D jako Daddy (táta)".

Blanket, když byl malý (cca 6 let)

 


"Náš otec se vždy zajímal o planetu a lidi. Jeho poselství bylo prosté - láska. Budeme pokračovat v šíření tohoto jeho poselství a pomáhat světu."

Prince Michael (2010)

 

 

"Umění a hudba mého otce bude vždy každého dělat šťastného. Miluji tě tati."

Blanket (2011)

 

Kdo je Michael Jackson? Myslíš to vážně?

Omluvte mě prosím, budu řečnit.

Michael Jackson byl král popu, rocku a soulu. Byl to génius. Byl to bojovník. Byl vězeň v téhle pekelné díře, kterou nazýváme společnost. Byl to ten nejstatečnější muž, kterého jsem poznala. Byl to anděl seslaný z nebe. Nejen, že to byl ten nejlepší a nejtalentovanější člověk, ale také filantrop a patriarcha rodiny Jacksonů. Lepidlo, které všechny drželo pohromadě. Miloval děti a staral se o ně a hodně se staral o to, udělat z tohohle světa lepší místo.

Byl praštěný, bláznivý, legrační, milující, roztomilý, neuvěřitelný a nejlepší, nejvíce milující otec, který pravděpodobně kdy existoval. Jsem tak vděčná a poctěná tím, že jsem ho znala více než 10 let. Byl mým životem. Jedinou věcí, která mi přinášela skutečné štěstí.

Michael Jackson byl největší věcí, která se kdy přihodila hudebnímu průmyslu... a mému životu.

Paris na Formspring (9/2012) jako odpověď na něčí otázku

 

 

Mým cílem není být herečkou nebo zpěvačkou nebo být v kapele... tyhle věci bych ráda dělala, ano, ale mým skutečným cílem je pokusit se udělat tenhle svět lepším místem. Chci, aby na mě byl táta hrdý.“

Paris Jackson (2012)

 

Vše, co můj táta chtěl, bylo odpuštění, láska a mír ... odpuštění vede k lásce, láska vede k míru v srdci a mysli ... dobrou noc <3 xo

Paris v odpovědi na zlomyslné komentáře na Twitteru, 2012

 

 

"Mám na svého otce spoustu vzpomínek. Byl neuvěřitelný. Snažil se nás vzdělávat nejvíce, jak mohl a vždy na nás dával pozor. Velmi nás ochraňoval."

Paris Jackson

 

 Obrázky a vzkazy pro Michaela od jeho dětí, když byly malé:

 

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com