O osudu

 

"Skutečně věřím, že každý člověk má od narození svůj osud a že někteří lidé jsou předurčeni udělat nějaké věci. Existuje důvod, proč jsou Japonci lepší v technologii a proč jsou černoši lepší v hudbě."

Michael Jackson

 


Rabín Schmuley: "Kdyby jsi dostal hodně lásky jako dítě, nepotřeboval by jsi, aby tě svět miloval a nebyl by jsi super hvězda. Vzdal by ses toho proto, aby jsi byl více milován, když jsi byl dítě?"

Michael Jackson: "Ne, nikdy bych se toho nevzdal. Je to moje práce. Byl jsem tím obdařen z nějakého důvodu. Opravdu tomu věřím a cítím to..."

Rabín Schmuley: "Že si tě Bůh vybral a dal ti tuto speciální..."

Michael Jackson: "Opravdu tomu věřím. Kdyby jsi viděl některé obličeje po celém světě a lidi co říkají: ´Děkuji, děkuji, že si mi zachránil život, mně a dětem, můžu se tě dotknout?´ a pak se rozpláčou a je to jako léčení.Jsme tím obdarováni z nějakého důvodu... pomáhat lidem. Nesnažím se filozofovat, ale opravdu si myslím, že má práce je jim pomáhat. Myslím, že je to mé poslání. Je mi jedno, jestli se lidé smějou nebo co říkají.

Děti nemají slovo pro společnost a myslím, že teď je jejich čas. Potřebují pozornost světa a vypořádat se s problémy a tohle je pro ně. A pokud já mohu být to světlo, ten podstavec abych zazářil trochou světla na to, kým jsou a na důležitost toho, čím děti jsou, to je co chci dělat.

Nevím, jak si Bůh vybírá lidi nebo jak s nimi šachuje a vloží tě na pozice a naprogramuje tě. Někdy se cítím tak, že tohle je mé místo. Myslím na Gándhího, Martina Lutera Kinga a Kennedyho a mě a tebe. Myslíš, že tito se tak sami udělali nebo myslíš, že při narození Bůh řekl ´Aha!´ a trochu se usmál...myslíš, že se to stalo samo nebo k tomu byli předurčeni?"

Rabín Schmuley: "Ale na druhou stranu, kdyby si dostal hodně lásky v dětství, možná by jsi tak tvrdě nepracoval a nebyl tak úspěšný."

Michael Jackson: "To je pravda. Proto bych na svém životě nic nezměnil, protože to všechno fungovalo jiným směrem."

Rabín Schmuley: "Takže jsi byl schopný udělat z negativního požehnání?"

 

Michael Jackson: "Ano, vždycky jsem byl jaksi předurčen. Vždycky jsem měl vize, věci, které jsem chtěl dělat a cíle, kterých jsem chtěl dosáhnout a nic mě nemohlo zastavit. Zaměřuji se na to, co chci a co chci dokázat a nenechám se vykolejit.

A i když se někdy sesypu, stále vytrvale běžím ke svému cíli. Zůstávám na trati. Jsem odevzdaný."

Rabín Schmuley: "Jestli jsi kompletně spokojen s tím, kdo jsi co takhle... řekl jsi, že by jsi neudělal nic jinak, protože víš, že jakákoliv zkušenost z dětství z tebe udělala toho, kým jsi, tvůj úspěch. Takže by jsi neudělal nic jinak?"

Michael Jackson: "Ne. Jsem k dětem tak citlivý kvůli své minulosti a jsem za to rád."

 

 

"Jestliže nemáte dětství, tak jako já a jiné dětské hvězdy, pokoušíte se tuto ztrátu později kompenzovat a dohnat to. Ale co já rád dělám, je to, že pomáhám ostatním dětem, které jsou méně šťastné nežli já – dětem, které jsou smrtelně nemocné, postižené či chudé."

 Michael Jackson

 


 

"Vždy jsem věřil, že skutečným měřítkem úspěchu celebrity není to, jak slavnou se stane, ale to, co s tou slávou a bohatstvím udělá." 

Michael Jackson, 1999

 

 

„Čas vypráví příběh dějin. Každý moment je jaksi žijící vzpomínkou na to, co je a co bylo. Spojujeme se proto, abychom milovali. Každý z nás se se světem dělí sám o sebe. Uvnitř každého nadechnutí a uvnitř každé písničky je příběh. Náš příběh.“

Michael Jackson, audio from the HIStory website from the 90´s. Source: twitter.com/MichaelMagic8/status/1188934361690857478?s=20

Komentáře: O osudu

DŮLEŽITÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aninymous 17.11.2017
Smrt Michaela Jacksona zasáhla spoustu lidí.
Ale některé ne mysleli si,že Michael je pedofil.ON PEDOFIL NEBYL!
Jak funguje nahrávací průmysl?
Co všechno věděl Michael Jackson?
Kdo a proč vyrobil a hodil na něj ty skandály?
MOŽNÁ VÁM PO PŘEČTENÍ TOHOTO KRÁTKÉHO PŘEČTENÍ BUDE JASNĚJI...!!

,,Je nutné,abyste věděli,že to,za co bojujeme je velice důležité.
Jsem opravdu unavený z manipulace,jak novináři manipulují vše,co se v této situaci může stát.
Oni nemluví pravdu jsou to lháři!
Zmanipulovali naše knihy s dějinami.
Dějepisné knihy nejsou pravdivé,je to lež.
Dějepisné knihy lžou,to si musíte uvědomit,to musíte vědět.
Všechny formy populární hudby od jazzu přes hip hop,nebo,k solu mluvíme o rozčílených tancích od cake přes jitterbug,charleston k break dancingu...ty všechny jsou formy černožských tanců.
Od okamžiku,kdy jsem začal lámat rekordy v prodeji svých alb-předběhl jsem Elvisovy nahrávky,nahrávky Beatles.
V okamžiku,kdy se moje album stalo nejprodávanějším albem v historii Guinessovi knihy rekordů,začali mne přes noc nazývat zrůdou,homosexuálem,obvinili mne z obtěžování dětí
říkají,že se snažím vybělit svoji kůži,dělají vše proto,aby obrátili veřejnost proti mně.
TO VŠE JSOU POUHÁ SPIKNUTÍ A TO MUSÍTE VĚDĚT.

JE ČAS NA ZMĚNU!!!
Uložte to do svých srdcí,uložte to do svého podvědomí a něco s tím udělejme.


MUSÍME....MY MUSÍME.,,
Vláda si vymyslela smrt zpěváka jako předávkování jak jinak.


michael je nejlepší

adelka 21.08.2017
majkla mam rada ale tet tu s námi neni je to hodne velká škoda chtěla bych ho vidět naživo ale to se bohužel nestane tak ho aspoň tancuju a podporuju ho když měl turné tady v praze nebyla jsem ješte na světe az 2000 je to hodne velká škoda ten blbej hnusnej dotor kdyby ho nepředávkoval propofolem tak tu ten nejhodnější člově na světě ještě s námi je až do dnes


upřímnou soustrast ridině a vzkaz michaelovi majkle mam tě mocccc rada odpočívej v poklidu chudáku

tancuji michaela jacksona

adelka 04.03.2017
mam majkla rada a když tu už neni tak ho azpoň tancuji a podpořuji i v česku

Nevinný!!!

Chose 23.08.2016
Michael,byl Bohem vivolne si mslým proto,aby dokázal světu co je to Láska,a jak si mají lide pomáhat v tak těžke, životě.
Michale věděl opravdu dost o tom,co na nás všechny čeká,jaká hruza a děs....ale nemohl stím nic dělat,než jen to,že se Modlil k Ježíši aby Zachránil svět před Bludami,a zlímy silami ktere se snaží celý život svádět lidi ke hříchu,a do podsvětí...a to Michael nechtě aby k tomu došlo.....a mimochodem......si myslím že je na živu,a musel utect stohoto světa tak,aby opravdu dožil svuj nemocný život v klidu,a v miru,a je rad že se muže věnovat jen modlitbám,a prosbám za záchranu lidstva před věčným ohněm,ktere na nas hříšníky čeká,Michale moc dobře ví,a věděl,že Peklo je realne,a že odtamtud už není cesty spět------modlete se prosím všichni,volejte Pána Ježíše,on existuje,a on je do opravdy Bohem živým,a jen on je ta jediná správný cesta,ktera vede do nebe. Ostatní cesty jsou slepe,až na jednu,ktera opravdu vede robnýma nohama do pekla.....vážně odtamtud už není cesty spět,vím to,a proto to sem pro vas píšu.....mnějte se rádi,a pomáhejte si navzájem...modlete se,hledejte Boha,nebod v hodinu vasi smrti se budete utíkat jen k Bohu,a jen jeho jmeno budete v bolestech vykřikovat.....Bože!!!!! ježíši!!!!! pomoc mi!!!! je to tak? :-)
vyhnete se prosím drogam,neřesti,hazardu,smilstva,onanovaním,a vse co ke zlu patrí,nebot Buh o vas přijt opravdu nechce.....a o posledního soudu se mu budem spovídat jak?
řekneme mu že naše neřesti,a onanovaní bylo v pořadku? a že drogy byli jen dobrý pocit? ha!
Takoveho si Buh do sveho Královstvý nepustí,a předhodí ho dolu k pekelne Braně,kde si ho muže Satan nechat,nebot když na zemi žil,věrně Satanovi sloužil,a věděl moc dobře že to co dělá je zlo,hřích,a že se to Bohu Otci protivý! je lepší milovat,rozdávat lásku,a jledat Boha Krista,nebot na věčne blaženosti na vas čeka neskutecne krasny,a věčný život sním :-)
Modlete se''''

MJ IS HUMANITARIAN

CHRISTINA FROM GREECE 12.04.2014
MJ IS THE BEST PERSON IN THE WORLD AND WE LOVE HIM VERY MUCH, FOR FREEDOM, HISTORY AND LOVE!!!!!!!!!!!!!!

Sara 24.10.2013
michael byl hodně citlivej člověk a uměj hodně věci pochopit a tomě na něj hodně libylo a mocc je mitolito že uštu snami neni :( ale mam ho pořad rada :) ♥

osud

paula 07.01.2013
Michael bol ten Najlepsi clovek na tomto svete. Velmi ho milujem a moje zelanie (bohuzial nesplnene) bolo byt s nim.

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Michael Jackson Forever kiwi@truemichaeljackson.com